Wielkimi krokami zbliżają się dwa ważne styczniowe święta. Jednego dnia to babcie są najważniejszymi personami w każdej rodzinie, następnego natomiast dziadkowie zbierają upominki od swoich wnucząt. No właśnie – upominki. Zastanówmy się, co mogłoby naszych ukochanych seniorów uszczęśliwić, co sprawiłoby im radość, co wywołałoby na ich twarzach szczere uśmiechy zadowolenia. Kolejne kapcie, bombonierka, zestaw kosmetyków? Nuda! Przydałoby się coś specjalnego!

Zamieńmy zdjęcia w prawdziwe dzieła sztuki!

Tym razem przełammy prezentową monotonię i zdecydujmy się na to, by dziadkowie otrzymali coś naprawdę specjalnego! Okazuje się, że dzisiejszy postęp technologiczny jak najbardziej pozwala nam na to, byśmy zwyczajne na pozór fotografie (oczywiście w tym przypadku mowa głównie o kadrach przedstawiających ukochane wnuki w objęciach dziadków) zamienili w przepiękne, wykonane z wielką maestrią obrazy na płótnie. Tego typu dzieła z całą pewnością zawisną w reprezentacyjnym punkcie domu lub mieszkania obdarowanych, ciesząc ich oczy każdego dnia.

Jak to działa, czyli miniporadnik dla pragnących sprezentować dziadkom coś extra!

Tak naprawdę od nas jako klientów wymaga się tylko przesłania konkretnej fotografii do firmy, która takie usługi świadczy – jej pracownicy zaś w pełni postarają się o to, by dzięki wykorzystaniu najnowszych technik zdjęcie szybko stało się stylową i wykonaną z dbałością o detale naścienną ozdobą. Potem firma kurierska dostarczy nam to piękne dzieło, nam zaś pozostanie czekanie na świąteczne dni, by udać się do babć i dziadków z owym niezwykłym podarunkiem. Warto przewiązać ten wspaniały obraz dekoracyjną wstążką, by efekt finalny był jeszcze lepszy!

Wszyscy, którzy się na to rozwiązanie zdecydowali, zgodnie podkreślają, że radość i satysfakcja na twarzach ukochanych dziadków była wręcz nie do opisania. W niejednych oczach pojawiła się też łza wzruszenia. Czy ma zatem sens kupowanie kolejnego łapacza kurzu albo praktycznego do głębi prezentu? Chyba nikt już nie ma najmniejszych wątpliwości…

A może coś dla lokalnych patriotów?

Personalizowane obrazy naścienne to świetny pomysł na prezent dla dziadków (i nie tylko). Jeśli zaś są oni lokalnymi patriotami i bardzo cenią miasto, w którym mieszkają, zafundować im możemy stylową ozdobę naścienną przedstawiającą najpiękniejsze zakątki Warszawy, Wrocławia, Katowic czy Krakowa. W coraz większej liczbie miejscowości mogą się pochwalić taką właśnie możliwością, a rewelacyjne obrazy zdobią niejedną reprezentacyjną ścianę w domu czy mieszkaniu. Wykonane są z wielką dbałością o szczegóły, a ich kolory nie tracą swojej intensywności nawet po wielu latach!

Pamiętajmy, że dla dziadków najważniejsza jest możliwość spotkania się z wnuczętami i wspólnego świętowania i postarajmy się zagwarantować im to. Jeśli zaś chodzi o upominki, stylowy obraz ze zdjęcia na pewno ich uszczęśliwi!

Więcej o obrazach drukowanych na płótnie znajdziesz na stronie www.galeriadruku.com.pl

Artykuł sponsorowany