Prezent na Dzień Nauczyciela 2021. Co podarować?

14 października to ważna data w szkolnym kalendarzu. W tym dniu bowiem swoje święto obchodzą wszyscy nauczyciele. Zazwyczaj w tym dniu w szkołach odbywają się apele i uroczystości, po których zarówno uczniowie, jak i nauczyciele mają resztę dnia wolną od zajęć.

W Dniu Nauczyciela warto podarować belfrom choćby drobny upominek, aby docenić ich za trud i wysiłek, jaki poświęcają na wykształcenie młodzieży. Co kupić, aby ucieszyć nauczyciela podarkiem? W tym artykule znajdziesz garść pomysłów.

Pyszne czekoladki

Pyszne, wysokiej jakości czekoladki, pralinki i bombonierki od polecanego producenta to upominek, który ucieszy każdego. Możesz go podarować zarówno nauczycielce, jak i nauczycielowi, mając pewność, że ten słodki podarek spotka się z miłym przyjęciem. Warto zdecydować się łakocie w stylowych opakowaniach. Spersonalizowany prezent z imienną dedykacją na opakowaniu z pewnością ucieszy obdarowaną nim osobę. Firmy dostarczające słodkie upominki, takie jak https://chocolissimo.pl/prezent-dla-nauczyciela, oferują słodycze z różnych okazji, w tym właśnie na Dzień Nauczyciela. Możesz zatem wybrać łakocie z indywidualnym napisem wykonanym nie tylko na pudełku, ale również na samej czekoladzie. Jeśli chcesz natomiast zdecydować się na spersonalizowanie pudełka, to masz możliwość wykonania imiennej dedykacji na opakowaniu lub też naniesienie na nie zdjęcia. To świetny sposób zwłaszcza w przypadku prezentu dla wychowawcy. Na pudełku można bowiem wykonać wydruk zdjęcia klasowego, np. z wycieczki, na której byliście wspólnie z nauczycielem.Fotoksiążka dla nauczyciela

Poza bombonierką ze zdjęciem na okładce, możesz też zdecydować się na podarowanie nauczycielowi większej liczby zdjęć. Fotoksiążka, czyli po prostu książka z fotografiami, to szczególnie polecany wybór dla nauczyciela-wychowawcy lub takiego, z którym wielokrotnie klasa jeździła na wycieczki czy też organizowała imprezy bądź wydarzenia. W przeciwieństwie do klasycznego albumu fotoksiążka zawiera zdjęcia wydrukowane w profesjonalnej drukarni. Możesz dowolnie zmieniać wielkość czy ułożenie zdjęć, wybrać okładkę, dodać napisy czy drobne grafiki i motywy. Fotoksiążka pozwoli Ci wykazać się kreatywnością, a przy tym stanowi bardzo efektowny, polecany upominek dla nauczyciela, z którego ten z pewnością będzie bardzo zadowolony.

Elegancka biżuteria

Polecanym pomysłem na prezent dla nauczycielki jest elegancka biżuteria. W tym przypadku szczególnie polecane są bransoletki lub naszyjniki tzw. celebrytki. Co to takiego? Otóż są to delikatne łańcuszki bądź bransoletki z zawieszkami, na których można wykonać grawer. Wśród najpopularniejszych zawieszek znaleźć można gwiazdki, kółka, serca, ale również anielskie skrzydła, koty, psy czy wiele innych figur i kształtów. W ten sposób można więc pokazać ulubionej nauczycielce, że jest ona bardzo lubiana przez uczniów. Drobny grawer wykonany z tyłu wisiorka będzie przypominał jej o klasie przez długie lata.

Sprawdź również: 14 października tuż-tuż – kup idealny prezent dla nauczyciela.