Nauka pływania w Chełmcu dla dzieci i dorosłych

Szkoła pływania dla Ciebie?

Szkoła pływania w Chełmcu to sprawdzona placówka, w której otrzymacie Państwo lekcje pływania na najwyższym poziomie. Szkoła oferuje zajęcia dla niemowląt, dzieci, młodzieży tudzież dorosłych.


Kadra szkoły pływania w Chełmcu

Kadrę zasilają profesjonalni trenerzy pływania. Ich wykształcenie pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają im na dobry kontakt z kursantami i tym samym udaną współpracę. Do każdego podopiecznego nauczyciele pływania podchodzą indywidualnie, wspierając go na każdym etapie nauki pływania..


Jak wyglądają zajęcia?

Lekcje pływania odbywają się w małych grupach, co tworzy kameralną atmosferę. Łatwiej wtedy otworzyć się na nowe doświadczenie jakim jest nauka pływania i pokonać strach przed wodą. Mała grupa pozwala nawiązać relacje i zaufanie z trenerem, jak również innymi kursantami. Korzyści z tego płynące są szybkie i widoczne z lekcji na lekcje. Możliwe są też zajęcia w grupach dwuosobowych. Nauczyciele prowadzą też lekcje indywidualne. Celem jest spełnienie oczekiwań Klienta i jego zadowolenie względem świadczonych usług.


Do kogo skierowane są zajęcia?

Lekcje pływania w szkole w Chełmcu są skierowane do każdego. Nauczyciele szkolą kursantów z różnych grup wiekowych oraz na różnym poziomie zaawansowania. W tej szkole pływania odnajdzie się każdy kto nie potrafi pływać, jak również każdy kto marzy o zawodowym pływaniu. Nauczyciele podchodząc jednostkowo do każdego z poczuciem, że każdy proces jeśli ma przynieść satysfakcjonujące rezultaty powinien się odbywać w odpowiednim dla kursanta czasie. Tu nie ma miejsca na presję czy stres. Jest za to miejsce na rozwijanie umiejętności pływania w dobrej atmosferze.

Jak skorzystać z usług szkoły pływania w Chełmcu?

Wystarczy skontaktować się ze szkołą dzwoniąc pod podany na stronie numer telefonu bądź formularz kontaktowy. Pracownicy wybiorą z Państwem dogodny termin, a w razie pytań odpowiedzą na wszelkie Państwa wątpliwości.

Szkoła Pływania Aqua Chełmiec
Marcinkowicka 9a, Chełmiec 33-395
www.aquachelmiec.pl
Telefon: 730 527 691
Facebook: nauka pływania