Szkoła Pływania w Korzennej zaprasza do nauki pływania w formie grupowej i indywidualnej dla dzieci i dorosłych. Odkryj magię pływania! To nie tylko doskonały trening dla ciała, ale i relaks dla umysłu. Pływanie wzmacnia, kształtuje i odpręża.

Nauka pływania w grupie
W niewielkich, liczących od 4 do 6 osób, grupach uczestnicy poznają technikę pływania, adaptując się do środowiska wodnego. Podczas lekcji uczymy wszystkich czterech stylów pływackich, wspierając rozwój zdolności motorycznych kursantów oraz dbając o ich prawidłową postawę. Zajęcia korzystnie wpływają na kondycję, harmonię sylwetki i samopoczucie.

Lekcje indywidualne pływania
Zajęcia te skierowane są do jednej osoby, choć istnieje możliwość uczestnictwa w parze. Doświadczony instruktor dostosowuje program nauczania do potrzeb każdego ucznia, skupiając się na korygowaniu błędów oraz udoskonalaniu technik pływania. Dzięki temu kursant ma możliwość dogłębnego poznania i opanowania wszystkich stylów pływackich. Siłą tej oferty jest przede wszystkim indywidualne podejście oraz cała uwaga instruktora skupiona na objaśnianiu i korygowaniu błędów.


SZKOŁA PŁYWANIA – BASEN KORZENNA
Adres: Korzenna 324, 33-322 Korzenna
Telefon: 887 733 552
Strona: szkoła pływania w korzennej
Facebook: korzenna nauka pływania