FontannaBok okrągłego opakowania po serkach oklejamy taśmą izolacyjną. Następnie na taśmę naklejamy białe puste naklejki jako cegiełki. W środek pudełka przyklejamy kulkę z plasteliny. Na kulce umieszczamy kawałek słomki do napojów.

Czytaj więcej...

Chory chłopiecNa dużym arkuszu szarego papieru naszkicowany jest chłopiec. Dzieci wypełniają jego kontury wyciętymi z gazet niezdrowymi produktami do jedzenia. Tło malowane czerwonymi pastelami w rytm muzyki. Praca zespołowa metodą Dziamskiej.

Czytaj więcej...

Rodzaje chmurNa niebieskiej kartce naklejamy uformowane z waty chmury. Doklejamy karteczki z napisanym nazwami chmur.

Czytaj więcej...

Miasto we mgleZ czarnego papieru wycinamy dom, samochód i drzewo. Naklejamy te elementy na tekturę. Na wierzch naklejamy papier transparentny.

Czytaj więcej...

Czarno-białyKartkę papieru zamalowujemy na czarno oprócz koła w środkowej części, którą zakrywamy wyciętym z papieru kołem. Po zamalowaniu zdejmujemy je i mamy białą cześć. Po wyschnięciu pracy w białej części rysujemy czarną kredką sceny z różnych bajek.

Czytaj więcej...

Młode marchewkiJeden talerzy papierowy malujemy niebieską farbą, a drugi brązową. Brązowy przecinamy na pół i zszywaczem zszywamy z niebieskim talerzykiem. Z pomarańczowej kartki wycinamy marchewki, a z odcieni zielonej natkę.

Czytaj więcej...

Na dłuższych krawędziach tektury introligatorskiej odmierzamy 14,5 cm i łączymy punkty. Nacinamy delikatnie wzdłuż wyznaczonej linii tak że tekturę można złożyć, ale nie jest zupełnie rozcięta. Dzięki temu w łatwy sposób uzyskaliśmy trwałą podstawkę dla ramki.

Czytaj więcej...

DominoKamienie malujemy czarną farbą plakatową. Jak wyschną białą farbą malujemy kropki i kreski. Domino jest gotowe do grania.

Czytaj więcej...

 

Szablony płatne - pakiet


SMS 25zł +VAT, Przelew 18,36 zł +VAT