Kredki w 14 kolorach (12: żółty, pomarańczowy, czerwony, różowy, jasnozielony, ciemnozielony, jasnoniebieski, ciemnoniebieski, fioletowy, brązowy, czarny, kremowy + 2 gratis: kolor srebrny i złoty).

Są dostępne w pudełkach papierowych po 6, 12+2, 18, 24, 36 sztuk oraz seria jumbo 12 sztuk i metalowych po 12, 24 sztuki, a także multikolor w tubie po 12 sztuk. Każda z kredek ma niezwykle miękki grafit, jest ostrzona, lakierowana, posiada nadruk. Kredki mają trójkątny przekrój, co pomaga ćwiczyć chwyt trójpalcowy (trójpunktowy). Wszystkie kredki mają 3mm średnicę grafitu z wyjątkiem serii jumbo dedykowanej najmłodszym, która jest grubsza i ma 5,4 mm średnicę grafitu.

Trójkątny kształt kredek powoduje, iż nie turlają się po blacie stołu, nie spadają z niego, co w konsekwencji sprawia, iż są mniej łamliwe. Mniejszą łamliwością charakteryzują się również kredki o grubszej średnicy grafitu (jumbo). Warto zwrócić uwagę, iż w opisywanej serii tzn. 12 + 2 wchodzą w skład kredki w kolorze fioletowym, który jest często potrzebny oraz kremowym, niezastąpionym przy kolorowaniu obrazków twarzy, dłoni (ogólnie mówiąc skóry). 



kredki-olowkowe-trojkatne-soft-fiorello

kredki-olowkowe-trojkatne-soft-fiorello

kredki-olowkowe-trojkatne-soft-fiorello

kredki-olowkowe-trojkatne-soft-fiorello