Księżyc szablon

Zapraszamy do pobrania darmowych szablonów księżyca, które zostały stworzone z myślą o wzbogaceniu edukacyjnych doświadczeń Waszych dzieci. Szablony są idealnym narzędziem do wprowadzenia najmłodszych w fascynujący świat astronomii i nauk przyrodniczych w sposób przyjazny i dostosowany do ich wyobraźni.

Księżyc szablon do druku


Księżyc do druku
Księżyc do druku

Księżyc szablon cień

Księżyc szablon cień

Księżyc w pełni szablon

Księżyc w pełni szablon

Księżyc szablon dla dzieci

Księżyc szablon dla dzieci

Gwiazdy i księżyc do druku

Gwiazdy i księżyc do druku

Księżyc szablon

Księżyc szablon

 

Mamy dla Ciebie jeszcze więcej grafik z księżycem w naszym sklepie internetowym -> Zobacz

Księżyc do druku zestaw

Każdy szablon przedstawia księżyc w różnych fazach, co pozwala na twórcze eksplorowanie tajemnic nocnego nieba. Używając naszych szablonów, możecie przeprowadzać zajęcia, które rozbudzą ciekawość dzieci, ucząc ich jednocześnie o cyklach księżycowych, ich wpływie na Ziemię i znaczeniu w kulturze i nauce.

Szablony są łatwe w użyciu i można je dostosować do różnych aktywności - od tworzenia kolaży, przez naukę piosenek o księżycu, po interaktywne gry i quizy. Są one doskonałym sposobem na rozwijanie umiejętności motorycznych, kreatywności oraz zrozumienia świata przez najmłodszych.


Dodaj swój pomysł na pracę plastyczną

Zestawy szablonów do naszych prac plastycznych

Szablony znajdą zastosowanie przy wykonaniu ponad 300 prac plastycznych. Są unikalne, w większości ręcznie rysowane i dostępne tylko tutaj. Co ważne zostały dostosowane wymiarowo do użytego w pracy plastycznej przedmiotu np. papierowej rolki, talerzyka. Zawsze pod ręką będziesz miała listę pomysłów na każdą okazję.