Księżyc szablon

Zapraszamy do pobrania darmowych szablonów księżyca, które zostały stworzone z myślą o wzbogaceniu edukacyjnych doświadczeń Waszych dzieci. Szablony są idealnym narzędziem do wprowadzenia najmłodszych w fascynujący świat astronomii i nauk przyrodniczych w sposób przyjazny i dostosowany do ich wyobraźni.

Księżyc szablon do druku


Księżyc do druku
Księżyc do druku

Księżyc szablon cień

Księżyc szablon cień

Księżyc w pełni szablon

Księżyc w pełni szablon

Księżyc szablon dla dzieci

Księżyc szablon dla dzieci

Gwiazdy i księżyc do druku

Gwiazdy i księżyc do druku

Księżyc szablon

Księżyc szablon

 

Mamy dla Ciebie jeszcze więcej grafik z księżycem w naszym sklepie internetowym -> Zobacz

Księżyc do druku zestaw

Każdy szablon przedstawia księżyc w różnych fazach, co pozwala na twórcze eksplorowanie tajemnic nocnego nieba. Używając naszych szablonów, możecie przeprowadzać zajęcia, które rozbudzą ciekawość dzieci, ucząc ich jednocześnie o cyklach księżycowych, ich wpływie na Ziemię i znaczeniu w kulturze i nauce.

Szablony są łatwe w użyciu i można je dostosować do różnych aktywności - od tworzenia kolaży, przez naukę piosenek o księżycu, po interaktywne gry i quizy. Są one doskonałym sposobem na rozwijanie umiejętności motorycznych, kreatywności oraz zrozumienia świata przez najmłodszych.

Zestawy szablonów do naszych prac plastycznych

Szablony znajdą zastosowanie przy wykonaniu ponad 300 prac plastycznych. Są unikalne, w większości ręcznie rysowane i dostępne tylko tutaj. Co ważne zostały dostosowane wymiarowo do użytego w pracy plastycznej przedmiotu np. papierowej rolki, talerzyka. Zawsze pod ręką będziesz miała listę pomysłów na każdą okazję.