Flaga z korkówNa dużym arkuszu brystolu układamy korki w odpowiednich kolorach które przyklejamy klejem Magic.

Czytaj więcej...

Żołnierz polskiŁupinkę od orzecha malujemy na zielono, będzie to kask żołnierza. Dół korka oklejamy taśmą izolacyjną, powyżej rysujemy oczy i uśmiech. Łupinkę nakładamy na korek. Z białego papieru samoprzylepnego wycinamy 2 małe prostokąty i robimy z nich flagi malując połowę każdego prostokąta na czerwono.

Czytaj więcej...

Biało-czerwony kwiatZ czerwonej karki wycinamy 4 jednakowe serca, z białej również 4 ale mniejsze od czerwonych. Przyklejamy białe na czerwone i zaginamy przez środek. Następnie przyklejamy jedną częścią do siebie, tak, by powstał kwiatek. Kulkę zrobioną z białej bibuły owijamy paskiem czerwonej bibuły i przyklejamy na środek kwiatka.

Czytaj więcej...

GodłoZ białej kartki nauczyciel wycina szablon orła. Dzieci przyklejają go na czerwonej kartce. Naklejają na niego białe piórka, a w miejscu korony i dzioba złoty drucik kreatywny. Rysują oko.

Czytaj więcej...

Flaga z klamerekJedną klamerkę malujemy na biało, drugą na czerwono. Klamerki przypinamy na patyczku od lodów - białą wyżej, czerwoną niżej.

Czytaj więcej...

FlagaNa kartonie naklejamy patyk od szaszłyka. Zgniatamy i składamy papierowe serwetki. Naklejamy jedna pod drugą.

Czytaj więcej...

GodłoWydruk z godłem wypełniamy kulkami z czerwonej krepiny, białymi chusteczkami higienicznymi oraz elementy złote żółtą krepiną.

Czytaj więcej...

Flaga Polski z rączekDo wykonania tej pracy potrzebujemy brystol, a na nim kontur flagi Polski. Dzieci malują sobie nawzajem rączki, zaczynamy od koloru białego. Następnie odbijają rączkę na brystolu, aż do momentu zapełnienia flagi odciskami rączek.

Czytaj więcej...

 

Prace plastyczne na lato

Zobacz najnowsze prace z kategorii "Lato".

 

 


 

 

Zaawansowane prace plastyczne

Ponad 280 propozycji prac plastycznych wymagających większych umiejętności.

 

 

 

 

Reklama

Swetry na jesień - galeria zdjęć


 

Materiały do pobrania

Szablony pisanek

Pisanki

 Grafiki  Szablony 

Nauka kolorów

Nauka kolorów

 Grafiki 

Warzywa - rysunki dla dzieci

Warzywa - rysunki dla dzieci

 Grafiki