Odwiedziny dziecka wiążą się zwykle z prezentami. Kiedy nie mamy dzieci albo nasze są już starsze, możemy mieć problem z wyborem odpowiedniego podarku. Dzieci szybko rosną, a ubranek nigdy za wiele, dlatego warto, zamiast zabawki, maluchowi kupić ładne i przede wszystkim praktyczne ubranko. Oto powody, dla których odzież dziecięca zawsze będzie trafionym prezentem. 

Czytaj więcej...

Już niebawem nasze maluchy ruszą do przedszkoli. Zwłaszcza dla rodziców trzylatków jest to nowe wyzwanie. Czy dziecko zaakceptuje nowe miejsce, czy będzie mu tam dobrze? W co zaopatrzyć malucha, by czuło się dobrze w przedszkolu? Przydadzą mu się śliczne ubranka od Malani!

Czytaj więcej...

Rozwój dzieci przebiega bardzo dynamicznie i właściwie z roku na rok odczuwają one inne potrzeby, rozumiejąc także coraz więcej z otaczającego ich świata. Warto zadbać zatem o to by ich otoczenie jak najbardziej stymulowało ich rozwój. Z tego także względu zabawki dla trzylatka powinny być dobierane pod kątem tego, co potrafi dziecko w tym wieku.

Czytaj więcej...

Jeżeli spojrzymy na fototapety wielopoziomowo - fototapeta, tapeta, dekoracja ścienna, sztuka oraz forma komunikacji - dojdziemy do wniosku, że narodzin pierwotnej formy ozdobnika ściennego możemy się dopatrywać w okresie prehistorii - dokładnie w paleolicie. Nasi przodkowie ozdabiali ściany przedstawiając w ten sposób fragmenty swojego ówczesnego życia.

Czytaj więcej...

Wielkimi krokami zbliżają się dwa ważne styczniowe święta. Jednego dnia to babcie są najważniejszymi personami w każdej rodzinie, następnego natomiast dziadkowie zbierają upominki od swoich wnucząt. No właśnie – upominki. Zastanówmy się, co mogłoby naszych ukochanych seniorów uszczęśliwić, co sprawiłoby im radość, co wywołałoby na ich twarzach szczere uśmiechy zadowolenia. Kolejne kapcie, bombonierka, zestaw kosmetyków? Nuda! Przydałoby się coś specjalnego!

Czytaj więcej...

Niemowlęta i małe dzieci coraz częściej pojawiają się na basenach wraz ze swoimi rodzicami i nikogo już ten fakt nie dziwi. Dzieje się tak ponieważ rodzice zdają sobie sprawę z pozytywnych wpływów takiej aktywności na malucha. Czym dziecko wcześniej rozpocznie przygodę z nowym środowiskiem jakim jest woda tym lepiej, związku z szybsza adaptacją i brakiem oporów przed nieznanym.

Czytaj więcej...

 

Prace plastyczne na lato

Zobacz najnowsze prace z kategorii "Lato".

 

 


 

 

Zaawansowane prace plastyczne

Ponad 280 propozycji prac plastycznych wymagających większych umiejętności.

 

 

 

 

Reklama

Swetry na jesień - galeria zdjęć