Pomysły na Dzień Postaci z Bajek

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek przypada 5 listopada. To okazja do przeprowadzenia niezapomnianych zajęć. Trudno o temat bardziej bliski dzieciom. Tu one często są największymi ekspertami. Rozmowy na ulubione tematy wzbudzają u dzieci podekscytowanie i też radość.

Czytaj więcej...

10 pomysłów na śnieżynki

Kto nie oglądał na spacerze płatków śniegu pod lupą? Są piękne i zachwycające. Co zrobić, aby taką śnieżynką „zabrać” do domu i móc podziwiać dłużej? Polecam wykonanie pracy plastycznej!

Czytaj więcej...

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Jest to bardzo lubiane przez dzieci święto. Z tej okazji nauczyciele, rodzice przygotowują dla najmłodszych miłe niespodzianki i ciekawe zabawy. Jedną z takich aktywności w Dniu Pluszowego Misia może być wykonanie pracy plastycznej.

Czytaj więcej...

Zestawy szablonów do naszych prac plastycznych


Szablony znajdą zastosowanie przy wykonaniu ponad 300 prac plastycznych. Są unikalne, w większości ręcznie rysowane i dostępne tylko tutaj. Co ważne zostały dostosowane wymiarowo do użytego w pracy plastycznej przedmiotu np. papierowej rolki, talerzyka. Zawsze pod ręką będziesz miała listę pomysłów na każdą okazję.