Jeśli zbliża się wyjątkowe wydarzenie, z okazji którego chciałabyś podarować swojemu chłopakowi wyjątkowy upominek, powinnaś rozważyć zakup prezentu w formie vouchera na dowolnie wybraną atrakcję. Tego typu prezent umożliwi mu rozwój zainteresowań lub spełnienie marzeń. W przeciwieństwie do prezentów materialnych tego typu upominek nigdy nie straci na wartości, ponieważ będzie źródłem niezapomnianych wrażeń i wspomnień. Przeczytaj artykuł i zobacz, na co warto się zdecydować.


Prezent dla miłośnika silnych wrażeń

Jeśli twój chłopak jest fanem ekstremalnych wrażeń, warto podarować mu prezent, który dostarczy mu porządną dawkę silnych emocji i sprawi, że zostaną w jego pamięci na bardzo długo.

Pierwszą propozycją, którą warto wziąć pod uwagę, kupując prezent dla chłopaka, jest skok ze spadochronem. Dzięki niemu twój ukochany zrealizuje marzenie o skoku z wysokości 4000 metrów. Wybierając tę opcję, możesz mieć pewność, że zagwarantuje mu ona niezapomniane wrażenia i solidną dawkę mocnych wrażeń. Dodatkowym atutem jest możliwość nagrania całego lotu przez dwie kamery, by później móc go zaprezentować najbliższym osobom i ponownie cieszyć się towarzyszącymi wówczas emocjami.

Innym pomysłem jest swobodny lot w aerotunelu. To kolejna idealna propozycja dla miłośnika mocnych wrażeń i niesamowitych przeżyć. Swobodne unoszenie się w platformie, w której strumień powietrza kierowany jest w górę, z prędkością 300 km/h pozwoli twojemu chłopakowi pokonać grawitację! Decydując się na tego typu prezent, zapewnisz mu chwilę szaleństwa, która na długo zostanie w jego pamięci.

Ostatnią już propozycją dla miłośnika ekstremalnych doświadczeń jest nadwodny lot z odrzutowym plecakiem. Jego innowacyjne działanie oparte na sprzęcie napędzanym wodą pod wysokim ciśnieniem umożliwia wyniesienie osoby na wysokość ponad 10 m i lot w powietrzu z prędkością aż 45 km/h. 15 minut lotu z odrzutowym plecakiem zapewni twojemu chłopakowi solidną dawkę adrenaliny i sprawi, iż będzie to jedno z niezapomnianych wspomnień.


Upominek dla fana motoryzacji

Jeśli twój ukochany fascynuje się motoryzacją i żadna prędkość nie jest mu straszna, świetnym pomysłem będzie podarowanie mu vouchera na przejażdżkę jedną z legendarnych maszyn.

Jedną z propozycji jest jazda ulicami miasta podczas w luksusowym lamborghini. 542 konie mechaniczne, możliwość rozpędzenia do 100 km/h w zaledwie 3,7 sekundy i maksymalna prędkość wynosząca 325 km/h to parametry, obok których mało kto przejdzie obojętnie. Możliwość poprowadzenia tej solidnej maszyny sprawi, że twój chłopak będzie w stanie poczuć się jak prawdziwy władca dróg.

Następnym pomysłem wartym rozważenia jest jazda Monster Truckiem. Taki upominek również przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi motoryzacji i wyjątkowych maszyn. Ogromne opony, wysokie zawieszenie i ogłuszający ryk silnika sprawią, że jazda tą maszyną zostanie w pamięci twojego chłopaka na długie lata.

Wybór prezentu dla chłopaka nie jest łatwym zadaniem. Już teraz przejrzyj ofertę atrakcyjnych upominków i wybierz opcję, która idealnie wpisze się w jego zainteresowania.

Artykuł partnera